אירועים בארץ קדם

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

אנא מלאו את טופס - אירועים בארץ קדם מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים: 053-772-5529

אירועים עסקיים

אירוע עסקי מהווה ציון דרך בחייו של עסק או חברה. עסק שהגיע לקיום אירוע כזה, נמצא על הדרך הנכונה. לאירוע עסקי משמעות רבה לצמיחה ולהתפתחות של העסק ולכן חשוב למצוא מקום לאירועים עסקיים אשר יאפשר לכם לארגן אירוע מכובד, אירוע שיזכר לטובה ויעזור לכם למנף את העסק ולהצמיח אותו. בדיוק כאן – ארץ קדם נכנסים לתמונה

אירועים עסקיים במקום מרכזי אך רגוע


אחד התנאים החשובים להצלחתו של אירוע עסקי הוא המיקום שלו. כדאי מאוד למצוא מקום לאירועים עסקיים במרכז. גם אם החברה שלכם אינה ממוקמת דווקא במרכז הארץ, חשוב לקיים אותו באזור שיהיה נוח לכל המוזמנים להגיע. אם מדובר בכנס, אירוע השקה, אירוע לרגל הזמנת שותפים פוטנציאלים מחו"ל ועוד, מומלץ למצוא מקום לאירוע עסקי במרכז. כך הסיכוי שיגיעו המוזמנים לאירוע שלכם הוא גבוה יותר. אם החברה עצמה נמצאת בירושלים, ניתן לחפש מקומות לאירועים עסקיים בירושלים וסביבתה. בעצם, אין צורך לחפש- כבר מצאתם. "ארץ קדם" הוא מקום לאירועים עסקיים הנמצא בין תל אביב לירושלים, באזור רגוע ושליו של עמק האלה. זהו מיקום מרכזי ונוח הן לבאים מתל אביב והן לבאים מירושלים. האווירה והנוף הקסומים בהחלט יכולים לעורר השראה וליצור קשרים וחיבורים שיסייעו לכם בהצמחת העסק ובהרצתו קדימה.


אווירה מקסימה בטוסקנה הישראלית


עמק האלה וסביבתו מזכיר את אזור טוסקנה. סביב העמק גבעות רכות המלאות בכרמים ושדות. זהו אזור פסטורלי שכאשר נכנסים ל"ארץ קדם" קשה להאמין שמדובר על מקום לאירועים עסקיים בירושלים או שהוא כלול ברשימת מקומות לאירועים עסקיים במרכז. כל קשר בין אזור המרכז הסואן או העיר ירושלים ההומה לבין "ארץ קדם" נראה מקרי בהחלט. בגן אירועים "ארץ קדם" ישנו אולם בו תוכלו לקיים חלקים מובנים יותר של האירוע וכמובן מדשאה רחבת ידיים ופינות חמד להעברת הזמן החופשי של האירוע, זמן חשוב במיוחד לרקימת קשרים ותכניות להמשך.


אוכל מכל הסוגים והסגנונות


בתור מקום לאירוע עסקי בירושלים, "ארץ קדם" מציעה לכם גם תפריט מגוון אותו תוכלו לבחור מתוך שלל אפשרויות. רוצים למצוא מקומות לאירוע עסקי במרכז בהם תוכלו לארגן אירוע בסגנון קוקטייל? מחפשים דווקא מקומות לאירוע עסקי בירושלים והסביבה בהם תוכלו להגיש לאורחים ארוחה עשירה? "ארץ קדם" יענה על כל הדרישות לכאן או לכאן. הקייטרינג שלנו מוכן לכל רצון שלכם. רוצים לשלב מוזיקה או הופעה? לערוך אירוע מעונב יותר? גדולתו של מקום לאירועים עסקיים הוא בכך שיהיה מוכן לכל תכנית או רצון של הלקוח וזה הרעיון המוביל את "ארץ קדם".

 

בואו להתרשם מהגן שלנו