אירועים בארץ קדם
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים: 053-772-5529

חתונה בטבע

אין ספק שחתונה בטבע הנערכת במיקום רומנטי וקסום היא דרך נהדרת להנצחת המאורע החשוב ביותר בחיי הזוג. חתונות אלו זוכות לנוף מרהיב ולאוויר צלול ושקט המעניקים לאירוע אווירה ייחודית. בואו להכיר אירועים בטבע בארץ קדם

הכדאיות שבהפקת חתונה בגן אירועים בטבע

למעשה, גן אירועים מעניק לכם את כל היתרונות של חתונה בטבע מבלי שתידרשו לעמול על הפקתה. לשם כך, בתור התחלה יש לבחור בגן אירועים השוכן באמת בלב הטבע במיקום שקט ומרהיב ביופיו. לדוגמא, גן אירועים ארץ קדם שוכן בפינת חמד נסתרת בלב עמק האלה, בתוף נוף קדומים של שדות והרים עוצר נשימה.

 

מעבר לכך, גן האירועים האיכותי שלנו יספק לכם את כל הדרוש לחתונה מרהיבה ויוקרתית, החל ממתחם מעוצב ונוח, רחבת ריקודים גדולה, חופה מרהיבה, שירות מקצועי, אוכל מעולה ועד לשפע של חנייה.

 

אנו מזמינים אתכם גם להתרשם מחתונה בצבע בצל הדומים

הבעייתיות שבארגון חתונה בטבע במקום פתוח

 

יש מי שמעדיפים לחגוג חתונה בטבע במקום פתוח כמו יער, חוף ים או חורשה. ואולם, חשוב להבין כי הפקת חתונה איכותית במקום פתוח בטבע הינה פרויקט מורכב וסובך, שרק מעטים מסוגלים להתמודד עימו בהצלחה. הפרויקט דורש תחילה איתור של מקום שקט ונגיש וקבלת אישור להפקת האירוע בו. אחר כך יש לפנות אל ספקים שונים על מנת לארגן, להוביל ולמקם את כל הציוד בשטח לרבות שולחנות, כיסאות, גנראטורים, מערכת הגברה, מקררים ושירותים ניידים. מצד שני, למי שרוצה לפשט את ההליך ולהבטיח את איכות והצלחת החתונה המיוחדת, עדיף לבחור בגן אירועים איכותי השוכן בלב הטבע.

 

חתונה בטבע - ארץ קדם

 

מקום לחתונה בטבע הנגיש למוזמנים

 

שיקול חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מקום לחתונה בטבע, הינה נגישות גן האירועים. אמנם חתונה מבודדת בלב המדבר הינה רעיון חביב, אך בפועל אורחים רבים ימצאו שמרחק הנסיעה מקשה עליהם להתחייב להגעה. מאידך, יש הרבה פינות חמד בטבע כדוגמת עמק האלה שליד בית שמש, המצויות במרחק נסיעה סביר לגמרי מירושלים או תל אביב.