אירועים בארץ קדם

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

אנא מלאו את טופס - אירועים בארץ קדם מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים: 053-772-5529

מקום לבר/ת מצווה

בבחירת מקום לבר/בת מצווה בהחלט יש להתחשב בטעמם של הילד או הילדה, העדפותיהם, אופיים. חשוב שהילד/ה יקחו חלק פעיל בארגון האירוע וירגישו שזהו באמת האירוע שלהם. ארץ קדם יענו על דרישות ילדכם ועל סיפוקכם

אוהבי טבע? לא צריך להתרחק מהבית

 

אין כמו מקום פסטורלי בליבו של עמק ירוק בכדי לשמש אולם אירועים לבר/ בת מצווה. עם זאת, אין צורך להצפין עד מרומי הגליל בכדי להגיע למקומות כאלה. ניתן בהחלט למצוא מקום לבר/ בת מצווה במרכז. עמק האלה הוא אזור קסום שלא רבים מגיעים אליו בדרכם מתל אביב לירושלים. זהו אזור של שדות וכרמים, ממש טוסקנה הישראלית. בתוך עמק האלה נמצא "ארץ קדם"- גן אירועים בירושלים לבר/ בת מצווה המשתלב היטב בתוך נוף מקסים שלא גורע ממנו. בין אם אתם מחפשים מקומות לבר/ בת מצווה במרכז ובין אם מקומות לבר/ בת מצווה בירושלים, "ארץ קדם" הוא מקום אידיאלי עבורכם.

 

"ארץ קדם" עם הרבה חדשנות

 

אם בנכם/ בתכם ירתעו מהשם "ארץ קדם" ויחששו שהמקום לא עדכני, תגיעו למקום ותראו להם עד כמה הם לא צריכים לדאוג. אמנם הנוף סביבכם הוא נוף ירוק, שליו וכפרי, אך בפנים יש את כל האמצעים להרבה מאוד אקשן. בתור מקום לבר/ בת מצווה, ב"ארץ קדם" בהחלט ערוכים ומוכנים לקבל גם את האורחים הצעירים המחפשים אטרקציות כמו מוזיקה, וידיאו, קריוקי ועוד. ב"ארץ קדם" ישנו השילוב המנצח בין אולם לגן, כך שתוכלו לראות אותו גם ברשימת אולמות אירועים לבר/ בת מצווה וגם ברשימת גני אירועים לבר/ בת מצווה. המקום משלב בין גן ומדשאה לרגעים של רוגע לבין אולם בו מתקיים כל האקשן, הריקודים ושלל האטרקציות האחרות שיעסיקו את הילדים או את המבוגרים מחפשי האקשן.

 

מקום לבר/ בת מצווה לכל ימות השנה

 

"ארץ קדם" משלב בין גן ואולם, בין חוץ לפנים. לכן, גם אם אתם מחפשים מקום לבר/ בת מצווה בירושלים בימות החורף הקרים, ב"ארץ קדם" האירוע יצא מושלם אפילו ביום גשום. חלק חשוב באירוע הוא כמובן האוכל (במיוחד כשילדים בתחילת גיל ההתבגרות הם חלק מהאורחים...). אצלנו תוכלו לבחור את המנות המתאימות לכם מתוך תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות מרעננות וקלילות לקיץ ומנות עשירות ומנחמות לחורף. "ארץ קדם" היא מקום לבר/ בת מצווה שיספק לכם אירוע בלתי נשכח.

 

צרו קשר עם ארץ קדם לקביעת פגישה