אירועים בארץ קדם

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

אנא מלאו את טופס - אירועים בארץ קדם מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים: 053-772-5529

מקום לברית/ה

כאשר מחפשים מקום לברית/ה בירושלים, חפשו מקום לא שגרתי, מקום שיסחוף אתכם ואת האורחים לחוויה נהדרת - קבלו את גן האירועים לברית של ארץ קדם

מקום לברית קסום קרוב לבית

 

אולם אירועים לברית/ה או גן אירועים לברית/ה לא חייבים להיות אי שם בסוף העולם או בקצה הארץ על מנת לספק לכם את האווירה המיוחדת אותה אתם רוצים ליצור. ניתן בהחלט למצוא מקום לברית/ה במרכז, ממש קרוב לבית, ועדיין להתנתק לחלוטין מן השגרה ומהנופים המוכרים לכם. עמק האלה הוא עמק יפהפה הממוקם בין תל אביב לירושלים. רבים נוטים לפספס אותו כאשר הם נוסעים מתל אביב לירושלים מבלי להכנס לדרכים הצדדיות המובילות אליו. בלב עמק האלה נמצאת "ארץ קדם".

 

המקום מעולה גם לאלה המחפשים מקומות לברית/ה במרכז וגם לאלה המחפשים מקום לברית/ה בירושלים וסביבתה. "ארץ קדם" משתלבת היטב בנוף של הגבעות הרכות, השדות והכרמים של האזור. שם תוכלו לחגוג את הולדת בנכם/ בתכם ממש בלב הטבע המחבק.

 

אולם אירועים לברית בירושלים לכל עונה

 

כשמחפשים מקום לברית/ה, חושבים לא רק על הנוף והאווירה שסביב אלא גם על הנוחיות והתנאים. גני אירועים לברית/ה, במיוחד כאלה הנמצאים בטבע, לא תמיד מתאימים לאירועים בחורף. ב"ארץ קדם" מספקים לכם את כל התנאים לאירוע בכל עונה שתבחרו. אם זהו אירוע בקיץ או ביום אביבי, תוכלו לקיים את האירוע כולו בחוץ או לחלק את הזמן בין הגן המקסים לאולם הנוח.

 

ישנם אולמות אירועים לברית/ה, במיוחד אולמות עירוניים, בהם האולם מנותק לחלוטין מן הסביבה החיצונית שלו. ב"ארץ קדם" כמובן שהנוף והסביבה הם חלק בלתי נפרד מן האווירה כך שגם אם האירוע כולו יתקיים באולם, עדיין תרגישו חלק מסביבתכם.

 

אוכל טוב, נוף ירוק - להתחיל את החיים ברגל ימין...

 

מקום לברית/ה באופן כללי, אך מקומות לברית/ה בירושלים באופן מיוחד צריכים לתת לנו תחושה אחרת. מלבד הנוף והטבע הסובבים אותנו, הדרך אל ליבם של האורחים עוברת, איך לא, דרך הבטן... ב"ארץ קדם" אנו מציעים לכם תפריט מגוון ואיכות נהדרת. כמו הנוף הירוק, אנו מקפידים להשתמש בחומרי גלם איכותיים וטריים כך שטעם הטבע מורגש היטב בצלחת. אין ספק כי אירוע ב"ארץ קדם" הוא דרך נפלאה עבור בנכם/בתכם להתחיל את החיים...