אירועים בארץ קדם

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

אנא מלאו את טופס - אירועים בארץ קדם מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים: 053-772-5529

הפקת חתונה בטבע

ארץ קדם הוא מקום אשר הפקת חתונה בטבע היא ההתמחות שלו. כאן ישנה הרמוניה מדהימה בין תנאים מעולים ומקום מוסדר לבין סביבה טבעית של שדות העמק והרים

גן האירועים של ארץ קדם: בואו לבחור את האירוע שלכם מכלל החתונות שלנו:

 

חתונה בטבע | חתונה מיוחדת | חתונה בשישי | חתונה בקיץ | חתונה בחורף

 

מקום לחתונה | חתונה במרכז

 

גלריית הפקת חתונות בטבע של ארץ קדם:

 

 

הפקת חתונה בטבע בלתי נשכחת

 

הפקת חתונה בטבע, שתהיה גם חתונה המספקת לאורחיה תנאים מעולים דורשת ניסיון ומיומנות של בעלי המקום. יש לשלב את אותם התנאים בתוך הסביבה הטבעית וליצור אווירה זורמת של מקום פתוח ומרחבים. כך בדיוק נעשה ב"ארץ קדם". בעלי המקום מודעים היטב לגבול הדק שבין מקום המשתלט על סביבתו לבין מקום המשתלב בטבע. כאן תוכנן המקום כך שהגן עצמו לא ישתלט על הסביבה ויאפיל על הטבע אלא ישתלב בתוכו. בתור מקום הנמצא בעמק האלה וקרוב לירושלים, האולם נמצא בתוך בית אבן המשתלב היטב עם הסביבה. מהגן נראים הרי ירושלים, שדות העמק והמרחבים הפתוחים כך והוא רק יוסיף ליופיים. בגן ישנו שפע של צמחיה, מדשאה ופינות נעימות לשבת בהן. חתונה היא אירוע שצריך לתת מענה גם לצרכיהם ורצונותיהם של צעירים וגם לאלה של מבוגרים. "ארץ קדם" נותנת את התנאים למסיבת ריקודים סוערת למעוניינים בכך לצד בילוי שקט ורגוע בלב הגן והטבע.

 

קיראו עוד על חתונות בטבע בארץ קדם

 

אוכל טעים ומיקום מצוין

 

 

על מנת ליהנות הנאה מלאה מאירוע בליבו של נוף מדהים, יש שני דברים נוספים שאסור לשכוח: המיקום והאוכל. על מנת שיגיעו האורחים בקלות לאירוע, גם אם זוהי הפקת חתונות בטבע, חשוב שהמיקום יהיה נוח ונגיש. מיקומו של "ארץ קדם"  בין תל אביב לירושלים הוא מיקום אידיאלי שנוח להגעה גם למגיעים מהצפון והמרכז וגם למגיעים מהדרום. דבר נוסף וחשוב הוא האוכל. ללא אוכל טוב, מגוון ועשיר, גם המקום היפה ביותר לא יצליח להרים את האנרגיות ולהביא לאווירה חמה ושמחה. "ארץ קדם" נותנת לכם מענה גם בכך ומספקת אוכל מגוון ומשובח.