אירועים בארץ קדם

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

אנא מלאו את טופס - אירועים בארץ קדם מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים: 053-772-5529

חתונה בשישי

ארץ קדם מזמינים אתכם לקבל את השבת, עם חתונת שישי קדושה, שתיתן לכם את אות הפתיחה לזוגיות מקודשת

יום שישי רגע לפני כניסת השבת וההתרגשות בשיאה, אין מה להגיד פשוט יש משהו מיוחד ביום הזה, משהו שקשה להסביר אותו במילים, מין אווירה של שכינה שכולם מייחלים שתקרין על היום הכלכך מיוחד הזה.


בחתונות שישי צהריים בארץ קדם כל הזוגות מעידים על כך שהם הרגישו אווירה מיוחדת, אולי בגלל שזה ממוקם בירושלים עיר הקודש שלנו ואולי זה בגלל המקום והאווירה שהמקום שלנו משדר - זה אתם תחליטו.

 

 

 

יתרונות בחתונת שישי צהריים

 

יתרון אחד בחתונה בשישי בצהריים זה עלות החתונה לעומת יום רגיל. זה ידוע שחמישי בערב נחשב ליום המבוקש ביותר לאירועים, אך אתם צריכים לשאול את עצמכם אם זה באמת משתלם לכם. רוב האנשים אינם עובדים בשישי אז זה לא כלכך משנה אם תעשו את זה בחמישי בערב או בשישי בצהריים.

 

חתונה בשישי בצהריים בדרך כלל תהיה באווירה של חתונה מיוחדת וקסומה לקראת הסוף שבוע שמתקרב ובא, אז  אם החלטתם על חתונת שישי בצהריים,  אנו מבטיחים לכם שהאירוע שלכם יהיה מושלם ולא ישכח.

 

הדילמה הכי קשה כשמחליטים על חתונה ביום שישי היא מתי להתחיל את האירוע. אנחנו ממליצים לכם להתחיל את הקבלת פנים בין עשר לעשר וחצי בבוקר. תנו לאורחים שלכם להתחיל את הבוקר ברוגע ובלי לחץ של זמן.


אנחנו בארץ קדם יותר משמחים לערוך עבורכם חתונה בשישי בצהריים, למרות שרוב האולמות וגני האירועים מתנגדים לכך וינסו לשכנע אתכם אחרת, אנחנו דווקא לגמרי מבינים לליבכם ושמחים על החלטתכם. לחתונות ביום שישי בצהריים יש אופי מיוחד וקסום. אז אם אתם מתכננים לערוך אירוע בלתי נשכח, אנחנו בארץ קדם נדאג לכך שזה יצא לפועל בצורה הטובה ביותר.