אירועים בארץ קדם

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

אנא מלאו את טופס - אירועים בארץ קדם מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים: 053-772-5529

חתונה מיוחדת

כולם חולמים על חתונה מיוחדת ובלתי נשכחת בתוך טבע ונוף עוצרי נשימה, ובאווירה קסומה ואגדית. חשוב לדעת שבימינו החלום יכול בהחלט להתגשם ולהפוך למציאות, לאור תכנון מתאים ובחירות נכונות לקראת האירוע

משמעותה של חתונה ייחודית

 

חתונה ייחודית כשמה כן היא – אירוע יחיד ומיוחד במינו המתוכנן ומעוצב בהתאם לרצון וחזון מארגניו. כפועל יוצא מכך, אין מתכונת אחת ליצירת חתונה ייחודית בהיותה תחום אינדיבידואלי המשתנה בהתאם לטעם, הסגנון, השאיפות והרצונות של החתן והכלה ומקורביהם. יחד עם זאת, ישנם מספר אמצעים שיכולים לסייע ביצירת חתונה מיוחדת במינה.

 

מקום לחתונה מיוחדת

 

ראשית, עבור חתונה מיוחדת צריך מקום מיוחד השונה בחזותו ובאווירתו מחיי היום יום, ומהלך קסם על כל הבאים בשעריו. זוהי בדיוק התחושה שמציעים לכם בארץ קדם, גן ואולם אירועים איכותי השוכן בלב הרי ירושלים עם נוף קדומים ואווירה ארץ ישראלית אותנטית. מדובר במקום המשרה כבר מרגע ההגעה אווירה פסטורלית שמלווה את האירוע לכל אורכו, בין אם בקבלת הפנים, בחופה, בארוחה ובריקודים.

עיצוב עד הפרט האחרון

 

גורם מרכזי נוסף התורם ליצירת חתונה מיוחדת כרוך בתכנון מפורט של האירוע עד הפרט האחרון. חשוב להבין שייחודה של חתונה אינו מתבטא רק ברושם הכללי אלא בחשיבה על כל פרט באירוע, גדול וקטן כאחד. זאת, בין אם מדובר בתכנון כרטיסי ישיבה לכל אורח, סידור הפרחים על השולחן, התאורה במקום, עיצוב החופה, בניית תפריט גורמה מגוון ואיכותי או תכנון הפלייליסט המוסיקלי.

 

קיראו עוד על הפקת חתונות בטבע מיוחדות אצלנו

 

הגוון האישי שלכם

 

בעת תכנון פרטיי החתונה יש צורך להתאים כל פרט לגוון האישי שלכם. כך לדוגמא, גוון אישי של חתונה יתבטא בסגנון עיצובה ובאווירה המושלת בה, בין אם מדובר באווירה מכובדת, אלגנטית ומעונבת, או באווירה כפרית חמה ונעימה. כמו כן, ניתן לייחד חתונה באמצעות הדפסת הזמנות בעיצוב אישי, בחירת אטרקציות, הפעלות ומופעים ייחודים, או עיצוב אישי של החופה.
כל אלו ועוד מחכים לכם בגן ואלם אירועים ארץ קדם, כאשר הצוות האדיב של המקום יעזור לכם להפוך את החתונה לבלתי נשכחת ולאירוע שטרם היה כמותו. ההתמחות שלנו בחתונות בטבע, גורם לחתונה להפוך למיוחדת וייחודית עם שלווה וארומה שמסוגל לספק רק הטבע.